3:2
(0:2, 2:0, 1:0)

Starší žáci A nedokázali nadějně rozehraný duel dovézt do úspěšného konce

09.11.2021 / Jaroslav Wollmann

V úterý 9. listopadu cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Žďáru nad Sázavou. Jihlavští mladíci vedli po první třetině o dvě branky, když se trefili Vít Macek a Ondřej Chvátal. Nevydařila se jim však druhá část, kdy během 32. minuty v rozmezí osmi vteřin dvakrát inkasovali a bylo srovnáno. Rozuzlení nabídla polovina poslední dvacetiminutovky, kdy se opět prosadili domácí. Dukla poprvé v sezoně prohrála, když podlehla svému soupeři 2:3.
09.11.2021, Liga starších žáků A - 7. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

Humplík - Beran, Slavíček, Kopecký, Kratochvíl - Teml, Chromý, Lédl, Klíma, Jaroš, Katolický
3

Štěbeták - Bačkovský, Mašek, Podroužek, Tomica, Zmrhal - Falta, Fink, Grabowski, Chvátal, Koníř, Kouba, Linhart, Macek
2
Branky a nahrávky: 32. Lédl (Katolický), 32. Klíma, 51. Lédl (Kratochvíl) - 9. Macek (Fink), 11. Chvátal (Fink). Rozhodčí: Fiksa - Grygar, Dvořák. Vyloučení: 0:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Průběh utkání: 0:2, 3:2.