5:4
(1:1, 1:2, 3:1)

Karanténami oslabení starší žáci A těsně prohráli v Táboře

20.11.2021 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 20. listopadu cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Tábora. První třetina dopadla nerozhodně. Jihlavští mladíci se v polovině duelu dostali do vedení 3:1. V 52. minutě vedli již domácí 4:3. Hosté o dvě minuty později zásluhou Jaromíra Linharta srovnali na 4:4. Poslední slovo ale měli Jihočeši, kteří nakonec zvítězili 5:4. V tabulce Jihlavanům i nadále patří první příčka.
20.11.2021, Liga starších žáků A - 11. kolo

HC Tábor

Spálenka - Bačo, Kubík, Fuchs, Klečacký, Céza - Skoumal, Suchan, Hlavín, Podzimek, Kostka, Jelínek, Makovec, Mazouch
5

Štěbeták - Bačkovský, Podroužek, Tomica, Vaněk, Zmrhal - Fink, Gross, Kouba, Linhart, Macek, Staněk
4
Branky a nahrávky: 16. Podzimek (Sucha, Mazouch), 32. Kostka (Suchan), 45. Mazouch (Kostka), 52. Suchan (Hlavín), 57. Podzimek (Kostka, Suchan) - 13. Fink (Macek), 28. Tomica (Kouba), 28. Fink, 54. Linhart (Macek, Bačkovský). Rozhodčí: Lang - Ent, Hlaváč. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3, 4:4, 5:4.