12:1
(4:0, 4:0, 4:1)

Mladší žáci A vysoko porazili Třebíč. V derby zápase vstřelili dvanáct branek

11.09.2021 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 11. září přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Třebíče. Mladší žáci C předvedli od první do poslední minuty skvělý výkon. V každé třetině vstřelili čtyři branky a inkasovali pouze jednou. Jihlavští mladíci se tak mohli radovat z vyoké úvodní výhry 12:1. Čtyřmi body za tři góly a asistenci se na vítězství podílel Tadeáš Lexa.
11.09.2021, Liga mladších žáků C - 1. kolo

Pittner - Piskač, Choutka, Jurný, Šlapal, Pospíšil - Stupka, Matoušek, Staněk, Anděl, Zejda, Lexa, Amcha, Barda
12

SK Horácká Slavia Třebíč

Ramach (31. Kotačka) - Pokorný, Malena, Vostal, Kolář, Štancl - Doležal, Jánský, Hudec, Kružík, Hájek, Kafka, Dolníček, Melichar, Mejzlík, Hobza
1
Branky a nahrávky: 2. Zejda (Šlapal), 4. Lexa (Matoušek), 11. Lexa (Zejda), 11. Staněk (Barda), 24. Stupka (Staněk), 28. Anděl (Stupka), 29. Matoušek (Stupka), 40. Lexa, 49. Barda (Stupka), 55. Choutka (Šlapal, Lexa), 57. Pospíšil (Choutka, Zejda), 58. Šlapal (Piskač) - 58. Doležal. Rozhodčí: Kouba, Šťastná. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 88. Průběh utkání: 12:0, 12:1.