10:1
(5:1, 5:0, 0:0)

Mladší žáci C si doma poradili s Táborem. Vstřelili deset branek

02.10.2021 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 2. října přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Tábora. V první polovině utkání pokračovali jihlavští mladíci ve skvělých výkonech a v 32. minutě vedli již 10:1. V druhé polovině utkání polevili v koncentraci a předvedli zatím nejslabších třicet minut sezony, skóre se již nicméně nezměnilo a Dukla si došla pro třetí dvouciferné vítězství v řadě. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Adam Anděl.
02.10.2021, Liga mladších žáků C - 4. kolo

Morava (38. Pittner) - Piskač, Šlapal, Zejda, Pospíšil, Jurný - Stupka, Matoušek, Staněk, Anděl, Novák, Lexa, Amcha, Barda
10

HC Tábor

Schejbal (29. Malypetr) - Lukeš, Douda, Mareš, Hrobský, Kuchár - Bouška, Susko, Hořejší, Severa, Eremiáš, Fabišík, Nguyen, Čaněk, Kahoun
1
Branky a nahrávky: 7. Stupka (Barda), 8. Anděl (Staněk), 9. Zejda (Lexa), 18. Stupka (Piskač), 19. Lexa (Anděl), 22. Novák, 22. Stupka, 27. Staněk, 29. Anděl (Piskač), 32. Barda (Lexa) - 15. Eremiáš (Nguyen). Rozhodčí: Žižka, Trávník. Vyloučení: 5:3, navíc Kuchár (TAB) 5 + do konce utkání. Využití: 4:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 88. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 10:1.