9:5
(3:1, 3:0, 3:4)

Mladší žáci C našli přemožitele. Prohráli v Jindřichově Hradci

09.10.2021 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 9. října cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Jindřichova Hradce. Hosté svým mdlým výkonem navázali na druhou polovinu domácího zápasu s Táborem. Domácí vedli po dvou třetinách 6:1. Jihlavští mladíci sice dokázali snížit na 4:6, ale poslední slovo měli Jihočeši, kteří nakonec zvítězili 9:5. Jihlavané si tak díky dvěma špatným třetinám připsali první porážku v sezoně. Všech pět branek Dukly vstřelil Jakub Staněk.
09.10.2021, Liga mladších žáků C - 5. kolo

HC Střelci Jindřichův Hradec

Kalkus - Mácha, Šachl, Budín, Ferda - Hogaj, Benda, Beran, Kotyza, Beke, Vičar, Kopřivová
9

Pittner (25. Morava) - Piskač, Pospíšil, Zejda, Goodwin, Šlapal - Stupka, Jurný, Staněk, Anděl, Matoušek, Lexa, Amcha, Barda
5
Branky a nahrávky: 8. Beke (Kotyza), 17. Kotyza (Mácha), 19. Beke (Mácha), 24. Benda, 25. Šachl (Mácha), 37. Beke (Šachl), 56. Mácha (Kotyza), 58. Benda (Beran), 60. Ferda (Beke) - 10. Staněk, 41. Staněk (Stupka), 46. Staněk, 49. Staněk (Stupka, Lexa), 57. Staněk (Stupka). Rozhodčí: Havelka, Hron. Vyloučení: 3:6. Využití: 2:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 34. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 6:1, 6:4, 7:4, 7:5, 9:5.