2:8
(2:4, 0:2, 0:2)

V zápase mladších žáků C padlo deset branek

20.11.2021 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 20. listopadu cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Tábora. Jihlavští mladíci se v první třetině ujali vedení 2:0. Domácí stačili srovnat krok, ale ještě do konce úvodní části vedli hosté 4:2. Ve druhé třetině poté přidali dvě branky a stejný počin zopakovali Jihlavané i v poslední dvacetiminutovce. Dukla porazila svého soupeře 8:2. Dvěma body za gól a asistenci se na výhře podílel Štěpán Amcha.
20.11.2021, Liga mladších žáků C - 11. kolo

HC Tábor

Schejbal (31. Malypetr) - Douda, Hrobský, Kuchár, Novák - Bouška, Severa, Švadlena, Fabišík, Nguyen, Čaněk
2

Morava - Goodwin, Jurný, Piskač, Pospíšil, Zejda - Amcha, Anděl, Barda, Lexa, Matoušek, Stupka
8
Branky a nahrávky: 11. Fabišík (Švadlena), 17. Fabišík (Douda, Nguyen) - 4. Barda, 11. Lexa (Stupka), 18. Amcha (Anděl, Barda), 19. Matoušek (Stupka, Lexa), 33. Matoušek (Lexa), 39. Matoušek, 42. Barda (Amcha, Anděl), 58. Anděl (Barda). Rozhodčí: Ent, Hlaváč. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:8.