6:7
(0:1, 4:2, 2:4)

V překrásném souboji o první místo byli šťastnější hosté

21.11.2021 / Jaroslav Wollmann

Úvodní třetina patřila hostům, kteří si aktivní hrou vytvářeli územní převahu a zaslouženě vsítili jediný gól. V druhé části domácí přidali na otáčkách a naopak se usadili v pásmu hostí a z velkého tlaku vytěžili vedení 4:3 po druhé třetině. V třetí dvacetiminutovce se hra přelévala že strany na stranu a ač mladíci s ježkem na prsou ještě v 53. minutě vedli 6:4 a svého soupeře celkově přestříleli 48:36, tak si hosté třemi brankami v závěrečných minutách odvezli vítězství 7:6. Nicméně oba týmy si zaslouží velikou pochvalu za skvělé žákovské utkání. Tři body si v zápase připsal Jakub Staněk.
21.11.2021, Liga mladších žáků C - 12. kolo

Morava - Piskač, Choutka, Jurný, Pospíšil, Zejda - Stupka, Matoušek, Staněk, Anděl, Barda, Lexa, Amcha, Novák, Goodwin
6

HC Střelci Jindřichův Hradec

Kalkus - Šachl, Budín, Ferda - Benda, Beran, Kotyza, Beke, Vičar, Topič, Kopřivová
7
Branky a nahrávky: 24. Goodwin (Lexa), 30. Stupka (Staněk), 31. Choutka (Barda), 37. Staněk (Stupka), 41. Staněk (Piskač), 49. Matoušek (Stupka) - 10. Šachl (Vičar), 32. Kotyza (Šachl), 38. Kotyza (Ferda, Šachl), 43. Beke (Kotyza, Benda), 54. Ferda (Beke), 57. Kotyza (Beke, Šachl), 60. Kotyza (Ferda). Rozhodčí: Kouba, Augusta. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 47. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:7.