3:5
(0:2, 2:1, 1:2)

Starší žáci B rozhodli o své výhře v posledních čtyřech minutách

31.10.2021 / Jaroslav Wollmann

V neděli cestovali svěřenci Martina Pykala do Moravských Budějovic. Po úvodní třetině vedli jihlavští mladíci 2:0. Druhá třetina patřila domácím, kteří dokázali snížit na 2:3. Pět minut před koncem dokonce srovnat stav. Poslední čtyři minuty ale patřili hráčům Jihlavy, kteří vstřelili dvě branky. Dukla porazila svého soupeře 5:3 i zásluhou dvou branek Adama Beraczky.
31.10.2021, Liga starších žáků B - 12. kolo

HC Žihadla Moravské Budějovice

J. Pospíchal - Kocáb, Neshyba, Jahoda, Hrdlička, Pucher, Trojan, Kněžíček, Dvořák, Veselý, Holík, Holíková, Kabelka
3

Ždimera - T. Přibyl, Drdla, Pešl, Piskač - Staněk, Matulka, Kunc, Lukáš, Beraczka, Toman, Forst, Stupka
5
Branky a nahrávky: 30. Dvořák (Pucher), 40. Kabelka (Pucher), 56. Pucher (Kocáb, Dvořák) - 3. Beraczka (Forst, T. Přibyl), 10. Stupka, 35. Beraczka (Staněk), 57. Lukáš (Staněk, Pešl), 58. Lukáš. Rozhodčí: Peří, Svoboda. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 39. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 3:3, 3:5.