2:24
(1:8, 1:11, 0:5)

Mladší žáci D si dovezli z Chotěboře vysokou výhru. Vstřelili 24 branek

09.10.2021 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 9. října cestovali mladší žáci D do Chotěboře. Jihlavští mladíci od první minuty udávali tón zápasu. Po první třetině vedli 8:1. Ve druhé části se jim povedlo přidat jedenáct branek. V poslední dvacetiminutovce padlo pouze pět branek a všechny do sítě domácího výběru. Dukla si z ledu soupeře dovezla vysokou výhru 24:2. Šesti body za tři góly a tři asistence se na výhře podílel Martin Pykal.
09.10.2021, Liga mladších žáků D - 7. kolo

HC Chotěboř

Kvaček (13. Machka, 24. Kvaček, 33. Machka) - Munia, Brzek, Moravcová, Kohout, Kramářová - Culek, Chromý, Bačkovský, Kolář, Pavlas, Oswald, Doležálek, Šafránek
2

Novotný (21. Zvěřina, 41. Novotný, 51. Zvěřina) - Duba, Havel, Heřmánek, Vlček - Bouda, Hlavínek, Kubišta, Novák, Pospíchal, Pykal, J. Šimek, P. Šimek, Tomica
24
Branky a nahrávky: 2. Pavlas, 29. Culek - 2. Vlček, 4. J. Šimek (Novák, Pykal), 7. Novák, 11. Novák, 13. Heřmánek (Pospíchal), 17. Duba, 18. Vlček (Pospíchal), 19. Pospíchal (Kubišta), 21. Novák (Duba), 24. Pykal (Pospíchal), 25. Pospíchal, 28. Pykal (J. Šimek), 29. Duba (Tomica), 32. Pykal (J. Šimek), 33. Vlček, 34. Pospíchal, 34. J. Šimek (Pykal), 35. J. Šimek (Novák), 38. Hlavínek (Duba, Kubišta), 44. Novák, 46. P. Šimek, 51. Pospíchal (Pykal, J. Šimek), 56. Bouda (Heřmánek), 57. Duba (Heřmánek). Rozhodčí: Kejř, Souček. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 42. Průběh utkání: 1:0, 1:13, 2:13, 2:24.