3:11
(0:1, 2:4, 1:6)

Mladší žáci E podlehli Minervě, inkasovali jedenáct branek

19.09.2021 / Jaroslav Wollmann

V neděli 19. září přivítali svěřenci Petra Lexy celek Minervy Boskovice. Po první třetině vedli hosté 1:0. Ve druhé třetině padlo celkem šest branek, z toho čtyři do sítě domácí družiny. Obě branky jihlavských mladíků vstřelil Adam Zadina. Poslední dvacetiminutovka byla na góly nejbohatší, padlo celkem sedm branek. Šest z nich ale vstřelili hosté. Dukla podlehla svému soupeři 3:11.
19.09.2021, Liga mladších žáků E - 3. kolo

Zvěřina - Heřmánek, Zadina, Matulka - Freitich, P. Šimek, Hlavínek, Haferník, Kubišta, Bouda, Kožich
3

SKMB Boskovice

Jedlička - To. Ducháček, Kráčalík, Boleloucká, Moudrý, Vokál - Kolařík, Ta. Ducháček, Šustr, Krajči, Kučerka, Blaha, Mouka
11
Branky a nahrávky: 29. Zadina (Haferník), 33. Zadina (Kubišta), 47. Kožich (Bouda) - 13. Kučerka (Šustr), 21. Kučerka, 29. Kučerka (Šutr), 29. Kolařík (Blaha), 40. Kučerka, 42. Kučerka (Kolařík), 45. Moudrý, 49. Mouka, 49. Blaha (Kučerka), 53. Moudrý (Mouka), 59. Kučerka. Rozhodčí: Trávník, Volák. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:3. Diváci: 55. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:7, 3:, 3:11.