6:5sn
(2:1, 0:4, 3:0 - 0:0)

Dorostenci dobře rozehraný duel ve Zlíně k vítěztví nedovedli

22.02.2022

V úterý 22. února cestovali jihlavští dorostenci do Zlína. Duel lépe začal pro domácí, kteří se ujali vedení 2:0. Druhá část však jasně patřila mladíkům Dukly, kteří vstřelili čtyři branky. Ve 40. minutě zvyšoval Tobias Chlubna na 5:2 vypadalo to na zisk tří bodů pro hosty. Zlín ale v poslední dvacetiminutovce zabral, srovnal na 5:5. O vítězi rozhodly až samostatné nájezdy, ve kterých byli lepší domácí. Zlín porazil Duklu 6:5 po prodloužení.
22.02.2022 16:15, Extraliga dorostu - 28. kolo

Berani Zlín

Uherek – Kotala, Řezníček, Hamrla (A), Mikel, Kopřiva, Špaňhel – Urban, Vaculík, Hampl, Holba, Kos, Marek, Pešák, Babulík (C), Kaláč, Heš, Klimek
6

Sigmund – Ošmera, Hamřík, Löffler, Jeletz, Topol (A), Vandas (C) – Modl (A), Váňa, Gutsu, Klapica, Coufal, Habermann, Vojáček, Chlubna, Jungwirth, Kudrna, Veselský
5
Branky a nahrávky: 2. Hampl (Marek), 12. Vaculík (Marek, Pešák), 41. Hamrla (Marek, Urban), 46. Klimek (Heš), 46. Řezníček (Kopřiva, Kaláč), rozh. náj. Vaculík – 15. Vojáček (Jeletz), 27. Ošmera (Modl, Topol), 36. Jeletz (Hamřík, Kudrna), 38. Habermann (Váňa), 40. Chlubna (Modl). Rozhodčí: Blaha – Poláček, Peluha. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 99. Střely na branku: 48:55. Průběh utkání: 2:0, 2:5, 6:5.