5:1
(1:1, 2:0, 2:0)

Starší žáci A si doma poradili s Jindřichovým Hradcem

05.01.2022 / Jaroslav Wollmann

Ve středu 5. ledna přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek z Jindřichova Hradce. První třetina dopadla smírem, když oba celky vstřelily po jedné brance. Druhá část přinesla také dva góly, ale obě branky vstřelili domácí. Poslední dvacetiminutovka kopírovala prostřední třetinu, kdy se opět Jihlavané prosadili dvakrát. Dukla porazila svého soupeře 5:1. Třemi body za gól a dvě asistence se na výhře podílel Oliver Fink.
05.01.2022, Liga starších žáků A - 16. kolo

Novák - Zmrhal, Vaněk, Tomica, Podroužek, Mašek - Koníř, Fink, Macek - Linhart, Suchan, Grabowski - Gross, Lukáš, Bačkovský
5

HC Střelci Jindřichův Hradec

Gabriška - Jaroš, Přech, Benák, Blažek, Tramba - Krhánek, Kinter, Křivoňák, Beran, Havelka
1
Branky a nahrávky: 16. Koníř (Fink, Macek), 29. Macek (Fink), 37. Fink (Podroužek), 43. Vaněk (Gross, Lukáš), 47. Grabowski (Suchan) - 9. Beran. Rozhodčí: Suchý - Šťastná, Štorek. Vyloučení: 3:3, navíc Přech (JHR) 5 + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 39. Průběh utkání: 0:1, 5:1.