3:2p
(0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)

Duel se Žďárem nad Sázavou rozhodlo až prodloužení

09.01.2022 / Jaroslav Wollmann

V neděli 9. ledna přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek ze Žďáru nad Sázavou. Hosté vedli po první třetině 1:0. Na začátku druhé části se povedlo jihlavským mladíkům srovnat krok. V polovině duelu už ale měli opět navrch hráči hostí. Jihlavané srovnali v poslední dvacetiminutovce a v prodloužení rozhodli o zisku bodu navíc. Dukla porazila svého soupeře 3:2 po prodloužení. Ve všech třech gólech měl prsty Oliver Fink.
09.01.2022, Liga starších žáků A - 18. kolo

Štěbeták - Zmrhal, Vaněk, Tomica, Podroužek, D. Přibyl - Koníř Fink, Macek, Linhart, Suchan, Gross, Falta, Lukáš
3

SKLH Žďár nad Sázavou

Humplík - Beran, Slavíček, Kopecký, Kratochvíl - Nejedlý, Chromý, Lédl, Teml, Jaroš, Katolický
2
Branky a nahrávky: 24. Fink (Macek, Falta), 48. Suchan (Vaněk, Fink), 62. Fink (Zmrhal) - 8. Nejedlý (Chromý), 30. Nejedlý (Lédl, Katolický). Rozhodčí: Mejzlík - Augusta, Jeletz. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2.