5:6sn
(2:2, 2:2, 1:1 - 0:0)

Starší žáci A vyhráli v Pardubicích po nájezdech

05.02.2022 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 5. února cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Pardubic. První třetina nabídla čtyři branky, z toho dvě na každé straně. Podobný průběh měla i prostřední část, kdy byly k vidění opět čtyři góly. Poslední dvacetiminutovka o vítězi nerozhodla, načež ani následné prodloužení. Zisk bonusového bodu zajistil svým třetím gólem Ondřej Chvátal. V pohledném utkání porazila Dukla svého soupeře 6:5 po samostatných nájezdech.
05.02.2022, Liga starších žáků A - 22. kolo

HC Dynamo Pardubice

Etflaiš - Labašta, Valkoun, Vlček, Novosad - Mikeska, Korec, Vítek, Tvrdík, Jansa, Mandel, Rolinek, Kopecký
5

Novák (31. Štěbeták) - Zmrhal, Podroužek, Tomica, Mašek, Bačkovský - Koníř, Fink, Macek, Chvátal, Suchan, Grabowski, Falta, Lukáš
6
Branky a nahrávky: 8. Vlček (Rolinek), 13. Novosad (Mikeska), 21. Rolinek (Korec), 31. Rolinek (Jansa), 54. Korec (Novosad) - 9. Grabowski (Fink, Zmrhal), 17. Koníř (Macek, Bačkovský), 22. Grabowski (Tomica, Suchan), 40. Chvátal (Lukáš), 49. Chvátal (Fink, Tomica), rozhodující nájezd Chvátal. Rozhodčí: Barek - Pitra, Topolský. Vyloučení: 3:2. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:5, 5:5, 5:6.