6:5p
(2:1, 1:3, 2:1 - 1:0)

Starší žáci A ztratili nadějně rozehraný duel

12.02.2022 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 12. února cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Jindřichova Hradce.Domácí vedli po úvodní třetině 2:1. Po druhé části měli o gól navrch jihlavští mladíci. Poslední dvacetiminutovka ale patřila Jihočechům, kteří srovnali krok. Prodloužení pak vyšlo lépe domácímu celku. Dukla ač vedla v zápase 5:3 svůj zápas prohrála 5:6 po prodloužení. Dva body si za gól a asistenci připsal Matěj Gross.
12.02.2022, Liga starších žáků A - 23. kolo

HC Střelci Jindřichův Hradec

Gabriška (29. Humhal) - Blažek, Benák, Jaroš, Vomastek, Přech - Kinter, Krhánek, Svoboda, Strachota, Krivoňák, Beran, Hirš, Havelka
6

Štěbeták - Zmrhal, Pešl, Vaněk, D. Přibyl, Podroužek - Chvátal, Kouba, Grabowski, Macek, Gross, Koníř, Suchan, Bačkovský
5
Branky a nahrávky: 10. Beran (Hirš), 12. Kinter (Svoboda, Krivoňák), 31. Krhánek (Krivoňák), 47. Blažek (Kinter), 52. Krhánek (Krivoňák), 64. Beran (Jaroš) - 13. Macek (Podroužek, Zmrhal), 29. Koníř (Macek), 35. Gross (Bačkovský), 38. Kouba (Podroužek, Koníř), 42. Grabowski (Gross). Rozhodčí: Havelka, Hron. Vyloučení: 3:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 61. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:5, 6:5.