2:3p
(1:0, 0:0, 1:2 - 0:1)

Skvělý výkon proti favoritovi na republikový titul

19.03.2022 / Jaroslav Wollmann

Do první třetiny vstoupili jihlavští starší žáci A aktivně, sehráli vyrovnanou partii a ujali se vedení 1:0. Druhá část nabídla při hře pět na pět opět vyrovnaný duel, hosté ovšem velice zatápěli při přesilových hrách, ale díky obětavosti domácích hráčů a skvělému výkonu brankáře byl po druhé siréně stav stále 1:0. V poslední dvacetiminutovce Bílí Tygři, kteří opanují první příčku, čeká je boj o republikový titul, začali mít herní převahu a díky vypětí všech sil i svoji obětavosti dokázali po vyrovnání Martinem Koubou hráči s ježkem na prsou uhájit cennou remízu. V následném prodloužení po zkažené přihrávce v obranném pásmu hosté vstřelili rozhodující branku na konečných 3:2 po prodloužení.
19.03.2022, Liga starších žáků A - 26. kolo

Novák (44. Štěbeták) - Zmrhal, Vaněk, Tomica, Podroužek, Mašek - Koníř, Fink, Macek, Kouba, Suchan, Gross, Bačkovský, Lukáš
2

Bílí Tygři Liberec

Bogač - Hrouda, Kanca, Seidl, Vápeník, Průšek - Šťástka, Langer, Kratochvíl, Rozsíval, Kytka, Maxin, Krajdl, Bartovič, Bajer
3
Branky a nahrávky: 9. Gross (Suchan), 51. Kouba (Koníř) - 41. Langer (Hrouda), 43. Šťástka (Rozsíval, Bartovič), 63. Hrouda (Šťástka, Langer). Rozhodčí: Mareček - Kouba, Žižka. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 44. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.