0:8
(0:2, 0:3, 0:3)

Mladší žáci C vyhráli ve Žďáře. Vstřelili osm branek

05.03.2022 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 5. března cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Žďáru nad Sázavou. Jihlavští mladíci vedli po první třetině o dvě branky. Ve druhé části přidali hosté tři branky. Stejný počin předvedli i v poslední dvacetiminutovce. Dukla vyhrála na ledě soupeře 8:0. Dvaceti úspěšnými zákroky se prezentoval Matyáš Morava.
05.03.2022, Liga mladších žáků C - 25. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

Holý - Pavelka, Kment, D. Teml, Bartoň, Havlíček - Plachý, Stoček, Řehoř, Klíma, Mařata, M. Teml
0

Morava - Zejda, Choutka, Piskač, Jurný, Pospíšil, Goodwin - Stupka, Novák, Staněk, Trupl, Matoušek, Lexa, Amcha, Barda, Anděl
8
Branky a nahrávky: 6. Pospíšil (Novák), 18. Staněk, 21. Choutka (Stupka, Staněk), 27. Staněk (Stupka, Matoušek), 40. Stupka (Zejda), 45. Choutka, 46. Staněk (Stupka), 57. Piskač (Novák). Rozhodčí: Fiksa, Kašpar. Vyloučení: 3:4, navíc Havlíček (ZDR) 5 minut. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Průběh utkání: 0:8.