2:0
(1:0, 0:0, 1:0)

Dorostenci vstoupili do turnaje ve Zlíně výhrou proti Kometě

20.08.2022

Jihlavští dorostenci odcestovali na turnaj ve Zlíně, do kterého vstoupili výborně a v prvním utkání proti Kometě vyhráli 2:0. V první třetině se prosadil Adam Veselský a poté branka na dlouhou dobu nepadla. Stejný hráč ve třetí třetině zvýšil vedení Dukly na dvě branky a jelikož červenožlutí neinkasovali ani jednou, radovali se z vítězství.
20.08.2022, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

Novák - Ošmera, Jungwirth, Löffler, Tomica, Vildomec, Podroužek - Veselský, Habermann, Fink - Vojáček, Fiala, Chlubna - Chvátal, Váňa, Macek - Katolický
2

0
Branky a nahrávky: Veselský (Habermann), Veselský (Vojáček). Průběh utkání: 2:0.

Jakub Venc (HC Dukla Jihlava): Ve vyrovnaném utkání jsem byli v první třetině aktivnější, nicméně z vypracovaných šancí jsme vytěžili pouze jednogólový náskok. Od druhé třetiny se utkání vyrovnalo a především díky výbornému výkonu brankáře Nováka jsme nakonec zápas dotáhli do vítězného konce.