3:6
(1:1, 0:2, 2:3)

Dorostenci museli na turnaji ve Zlíně zkousnout první porážku

20.08.2022 / Tomáš Lysý

Dukla sehrála na turnaji ve Zlíně druhé utkání proti Karlovým Varům. Ve třetí minutě šla zásluhou Tobiáše Sapíka do vedení, nicméně Energie poté zcela otočila průběh zápasu. Až ve třetí třetině dokázali svěřenci Jakuba Vence snížit na rozdíl dvou branek, když na 3:5 upravili stav Matěj Fiala s Vítem Mackem, který předtím na brance asistoval. Karlovarští ale zápas už nepustili a Dukla nakonec prohrála 3:6.
20.08.2022, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

Humplík - Ošmera, Jungwirth, Tomica, Löffler, Vaněk, Pražák - Vildomec, Habermann, Fink - Katolický, Fiala, Macek - Chvátal, Váňa, Sapík
3

HC Energie Karlovy Vary

6
Branky a nahrávky Dukly: 3. Sapík (Chvátal, Vaněk), 50. Fiala (Macek, Chvátal), 50. Macek (Fiala). Střely na branku: 20:23. Průběh utkání: 1:0, 1:5, 3:5, 3:6.

5. Kometa        - 0 bodů (1:4)

Jakub Venc (HC Dukla Jihlava): Možná se projevila únava z předchozího utkání, ale soupeř byl aktivnější a živější. Ve třetí třetině se nám trochu povedlo vrátit se do zápasu, ale soupeř si závěr utkání pohlídal.