5:2
(1:1, 2:1, 2:0)

Třetí výhra v řadě nepřišla, junioři v Brně poprvé v přípravě prohráli

02.08.2022

Po dvou výsledkově přesvědčivých výhrách juniorů Dukly přišla první porážka v přípravných zápasech. Jihlava s Kometou se v průběhu prvních dvou třetin přetahovaly o vítězství, Dukla po gólech Rauše a Peše šla dvakrát během zápasu do vedení. Definitivně rozhodla až třetí třetina, ve které Dukla nabídla svému soupeři hned tři přesilové hry a Brno dvě z nich dokázalo využít. Díky tomu nakonec Kometa dokázala porazit Jihlavu 5:2.
02.08.2022, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

Nechvátal – Máša, Jakubec, Svoboda, Řehák, Bůžek, Ulbricht – Cakl, Rakus, Vach, Nekvapil, Horký, Hrnčíř, Boltvan, Bělohlav, Nevadba V., Harmim, Masař, Nesvadba J., Šantora.
5

Maláč – Vovsík, Vandas, Číhal, Tomšík, Topol, Jeletz – Pavelec, Melenovský, Rauš, Straka, Broš, Peš, Klapica, Modl
2
Branky a nahrávky: 9. Boltvan (Harmim), 28. Cakl (Nekvapil, Máša), 35. Harmim (Boltvan, Řehák), 53. Cakl (Ulbricht), 59. Nekvapil (Bůžek, Máša) – 6. Rauš (Pavelec), 24. Peš (Modl, Jeletz). Vyloučení: 5:8. Využití: 3:1. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 5:2.