4:1
(3:0, 0:1, 1:0)

Junioři tentokrát proti Motoru zaváhali

04.08.2022

Jihlavští junioři zajížděli ve čtvrtém přípravném utkání na led Motoru, který v minulé sezoně sestoupil o patro níže. Dukláci tentokrát nezopakovali vítězství 5:1 z domácího zápasu. Rozhodla první třetina, kterou České Budějovice vyhráli 3:0. Dukla se sice poté snažila a druhou třetinu herně dominovala, jenže vstřelila pouze jednu branku zásluhou Davida Bulíka. Více už se červenožlutým nepodařilo, naopak domácí tým vstřelil ještě jednu branku - 1:4.
04.08.2022, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

Banes Motor České Budějovice

4

Černý - Kravec, Šabatka, Číhal, Topol, Ludvík, Hamřík - Straka, Sojka, Bulík - Jungwirth, Báťa, Valach - Peš, Melenovský, Rauš
1
Branka Dukly: Bulík. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.

Michal Broš (HC Dukla Jihlava): Měli jsme špatný vstup do utkání a první třetinu jsme prohráli 0:3. Ve druhé třetině jsme zlepšili aspekty hry a byli jsme dominantní, ale bohužel se nám podařilo vstřelit pouze jeden gól a už se soupeři více nepřiblížit.