2:1p
(0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)

Vít Macek udržel dorostu naději na přímý postup do play off

17.11.2022

Zápas proti Mladé Boleslavi byl pro dorostence jedním z nejdůležitějších. V případě prohry by se museli smířit s tím, že postup si budou muset vybojovat až v bojích o účast v play off. Díky výhře jsou o krok blíž k přímému postupu. Ačkoliv zpočátku třetí třetiny hosté vedli, tak se v 53. minutě dokázal prosadit Vít Macek, který tak srovnal chod zápasu. Právě útočník #5 nakonec jedenáct vteřin před koncem prodloužení rozhodl ve prospěch Jihlavy.
17.11.2022 17:00, Extraliga dorostu - 13. kolo

Uhrin – Vaněk, Löffler, Tomica, Pražák, Jungwirth, Vildomec, Ošmera – Chvátal, Fink, Fiala – Váňa, Kytka, Nejedlý – Chlubna, Macek, Katolický
2

BK Mladá Boleslav

Císař – Fišer, Šilhavý, Křivánek, Kubíček, Průšek, Kovář – Trefil, Beran, Hurt – Kurka, Vojáček, Steklý – Kristek, Král, Lev – Šindelář
1
Branky a nahrávky: 54. Macek (Fiala), 65. Macek (Jungwirth) – 28. Šilhavý (Kristek). Rozhodčí: Skopal – Tichý, Augusta. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 148. Střely na branku: 31:45. Průběh utkání: 0:1, 2:1.