3:2
(2:2, 1:0, 0:0)

Junioři zabrali a po dvou porážkách zdolali mistrovskou Plzeň

07.10.2022

Výborná práce juniorů. Dukla po dvou porážkách 1:5 a zdolala úřadujícího juniorského mistra z Plzně. K vítězství výrazně napomohl Jonáš Jungwirth, který se trefil v desáté minutě a poté v polovině zápasu. Na jeho dvě trefy sice Plzeňští našli odpověď, avšak na přesilovkovou trefu Matěje Kravce z konce druhé části už recept nenašli. Dukla totiž ve třetí třetině udržela náskok, vyhrála 3:2 a porazila Plzeň poprvé od září 2020.
07.10.2022 18:00, DHL Extraliga juniorů - 11. kolo

Maláč – Ludvík, Šabatka, Chvátal, Vovsík (C), Vandas, Tomšík – Modl, Klapica, Kravec (A) – Bulík, Báťa, Sojka – Peš, Pavelec, Broš – Rauš (A), Straka, Jungwirth
3

HC Škoda Plzeň

Vondráš – Kubíček (A), Skok, Hodinář, Jiříček, Eichler, Jánský, Houdek – Hořejší, Remeš, Kreuzman – D. Soukup, M. Soukup, Pešek – Mazanec (A), Kučera, Kaiser – Matuška, Borák, Dáňa (C)
2
Branky a nahrávky: 10. Jungwirth (Rauš, Vandas), 29. Jungwirth (Rauš, Báťa), 37. Kravec (Chvátal, Šabatka) – 19. Borák (M. Soukup, Dáňa), 30. Skok (M. Soukup). Rozhodčí: Skopal, Mejzlík – Polák, Roupec. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:1. Diváci: 193. Střely na branku: 38:34. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.

Souhrnné ohlasy Michala Broše za dvojzápas Dukla - Plzeň a Dukla - Sparta najdete v reportáži po druhém utkání proti Spartě, více zde.