3:2
(1:1, 1:1, 1:0)

Po vyrovnaném boji Dukla získala tři body nad Třincem

09.12.2022

V 29. kole Extraligy juniorů zvítězila Dukla na domácím ledě 3:2 nad týmem z Třince. Úvodní gól obstaral ve 12. minutě Šimon Báťa. Hosté ale do konce třetiny vyrovnali. Druhý gól pro Duklu ve 28. minutě obstaral Josef Broš. Do konce druhé třetiny se hosté ještě jedenkrát prosadili a stav byl opět vyrovnaný. Ke konci 3. třetiny se gólem prosadil Tomáš Vandas v 59. minutě a touto trefou zajistil Dukle výhru 3:2.
09.12.2022 18:00, DHL Extraliga juniorů - 29. kolo

Maláč – Matějíček, Číhal, Tomšík, Vovsík (C), Šabatka, Vandas, Ludvík – Kravec (A), Báťa, Coufal, Broš, Klapica, Rauš (A), Kudrna, Peš, Pavelec, Sojka, Modl
3

HC Oceláři Třinec

Král – Kyselý, Kremnický, Pospíšil, Andrle, Kareš (C), Hrůzek (A), Volas – Šotkovský, Pánek, Šilar, Šutý (A), Cedzo, Bartoš, Gerych, Ullrych, Holinka, Hlávka, Moškoř, Jobánek
2
Branky a nahrávky: 12. Báťa (Klapica), 28. Broš (Báťa), 59. Vandas (Peš) – 18. Ullrych (Pánek, Šotkovský), 35. Holinka (Bartoš). Rozhodčí: Skopal, Grygera – Kleprlík, Komínek. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 138. Střely na branku: 39:29. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.