1:7
(0:2, 1:2, 0:3)

Junioři Dukly podlehli Vítkovicím i potřetí v sezoně

10.12.2022

Jihlavští junioři po výhře nad Třincem nastoupili v Moravských Budějovicích proti Vítkovicím, jenž se dostali v první třetině do dvoubrankového vedení. Ve druhé části sice na další gól v jihlavské síti odpověděl Adam Sojka, ale ještě před koncem třetiny si Slezané vzali tříbrankové vedení zpět. Ve třetí části padaly góly už jen do jihlavské sítě a Dukla tak podlehla svému soupeři i potřetí v tomto ročníku DHL extraligy juniorů, nyní vysoko 1:7. I tak se ale Dukla drží v popředí tabulky.
10.12.2022 12:00, DHL Extraliga juniorů - 30. kolo

Maláč – Vovsík (C), Číhal, Šabatka, Ludvík, Matějíček, Tomšík, Vandas – Peš, Kudrna, Sojka, Klapica, Rauš (A), D. Pavelec, Coufal, Kravec (A), Báťa, Broš, Modl, Kuprijanov
1

HC Vítkovice Ridera

Irgl – Bialy, Fibigr, Puchala, Prčík (A), Činčala, Smolka – Kubík, Přikryl, Milata, P. Pavelec, Chlán, Krejsa (C), Glas, Štiak, Kotásek (A), Vehovský
7
Branky a nahrávky: 35. Sojka (Matějíček, Broš) – 10. Štiak (Prčík, Fibigr), 13. Krejsa (Smolka, Milata), 27. Vehovský (Přibyl), 38. Prčík (Bialy, Štiak), 48. Kubík (Chlán), 52. Milata (Chlán, Kubík), 59. Krejsa (Kotásek, Puchala). Rozhodčí: Jaroš, Glanc – Dědek, Teršíp. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 98. Střely na branku: 35:55. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:7.