2:3
(1:2, 0:0, 1:1)

Junioři nestačili ani na Liberec a prohráli 2:3

19.12.2022

Po prohře s Mladou Boleslaví nastoupili junioři do zápasu proti Liberci. Hosté se dostali v 5. minutě do vedení, ale Dukla dokázala o pět minut později srovnat zásluhou Václava Kudrny. O chvíli později šli hosté znovu do vedení. V polovině třetí třetiny se Liberec prosadil znovu. Minutu po brance Liberce se prosadila také Dukla, tentokrát Hambálka ve valstním oslabení prostřelil Andrej Klapica.
19.12.2022 16:00, DHL Extraliga juniorů - 34. kolo

Černý – Ludvík, Topol, Matějíček, Číhal, Vovsík, Tomšík, Vandas – Kravec, Kuprijanov, Broš, Jungwirth, Pavelec, Kudrna, Báťa, Rauš, Modl, Peš, Klapica, Sojka
2

Bílí Tygři Liberec

Hambálek – Jakubec, Culek, Ehrenberger, Hladík, Macháček, Koštoval, Patzelt – Vološín, Janata, Brouček, Pérez, Špilka, Kříž, Bačkovský, Plos, Fiala, Jenčovský, Hois, Jansa
3
Branky a nahrávky: 10. Kudrna (Peš, Tomšík), 54. Klapica (Kudrna) – 5. Pérez (Fiala), 11. Jenčovský (Hladík, Vološín), 53. Jenčovský (Brouček, Macháček). Rozhodčí: Skopal, Maršálek – Polák, Viskot. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 115. Střely na branku: 40:32. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3.