1:2
(1:0, 0:1, 0:1)

Po obratu s Litvínovem junioři zvítězili 2:1

06.01.2023

První zápas v novém roce odehráli junioři na ledě Litvínova. Domácí celek se sice v osmé minutě dostal do vedení, ale poté už zápas patřil Dukle. Aktivita se červenožlutým vyplatila a v polovině 28. minuty srovnal chod zápasu Daniel Pavelec po přihrávce od Maláče. Rozhodující branku na 2:1 vsítil v čase 48:06 Ilarion Kuprijanov. Domácímu celku už nepomohla ani hra bez gólmana a Dukla tak získala v Litvínově plný počet bodů za výhru 2:1.
06.01.2023 17:30, DHL Extraliga juniorů - 37. kolo

HC VERVA Litvínov

Kubík – Beran, Vyhlídal, Dudáček, Werner, Janda, Bystřický, Hora – Slavík, Vopat, Ščislák, Dej, Maštalířský, Ekrt, Čech, Postl, Bednařík, Danielčák, Špaček
1

Maláč – Číhal, Vovsík, Topol, Ludvík, Tomšík, Matějíček, Vandas – Kuprijanov, Rauš, Peš, Pavelec, Baťa, Kravec, Modl, Sojka, Klapica, Coufal
2
Branky a nahrávky: 8. Slavík (Beran) – 28. Pavelec (Maláč, Tomšík), 49. Kuprijanov. Rozhodčí: Čáp, Glanc – Kokrment, Dědek. Vyloučení: 2:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 84. Střely na branku: 42:30. Průběh utkání: 1:0, 1:2.