3:4
(0:0, 2:3, 1:1)

Tomáš Vandas v 58. minutě rozhodl o výhře juniorů nad Kalovými Vary

07.01.2023

Zápas proti Karlovým Varům se pořádně rozjel až ve druhé třetině, kdy padlo dohromady pět branek. Nejprve se Dukla dostala do tříbrankového vedení po gólech Tomšíka, Coufala a Matějíčka, které padly v rozmezí pěti minut. Domácí si to však nenechali líbit a do konce druhé části snížili na rozdíl jedné branky. Povedený vstup do třetiny znamenal pro Vary srovnání stavu. Po několika šancích ale přišla střela Tomáše Vandase, jehož pokus se odrazil od horní tyčky do brány. Svůj podíl na výhře měl i Filip Maláč, který pochytal 58 střel soupěře. Dukla tak veze domů plný počet bodů za výhru 4:3.
07.01.2023 13:00, DHL Extraliga juniorů - 38. kolo

HC Energie Karlovy Vary

Ebenstreit – Vogel, Kočí, Smýkal, Krajčík, Bulka, Dorot, Beran, Zolnaj, Anton – Botoš, Šmajda, Adámek, Galnor, Babeliak, Handl, Skuhravý, Váňa, Kusak, Menc
3

Maláč – Ludvík, Topol, Matějíček, Číhal, Vovsík, Tomšík, Vandas – Rauš, Peš, Kuprijanov, Klapica, Modl, Pavelec, Coufal, Kravec, Báťa, Sojka
4
Branky a nahrávky: 38. Adámek (Dorot), 40. Šmajda (Babeliak, Adámek), 46. Váňa (Dorot) – 22. Tomšík (Sojka), 26. Coufal (Tomšík, Báťa), 27. Matějíček (Rauš, Kuprijanov), 58. Vandas (Vovsík, Pavelec)). Rozhodčí: Kostourek, Hacaperka – Gerát, Charvát. Vyloučení: 5:7, navíc Sojka (JIH) 5 + do konce utkání. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 61:32. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:4.