2:3p
(2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)

Junioři díky hattricku Josefa Broše otočili zápas ve Zlíně

21.01.2023

Jihlavští junioři nevstoupili do zápasu na ledě Zlína nejlépe, v první třetině totiž dostali dvě branky z hole Martina Vaculíka. Od poloviny zápasu ale začali soupeře stahovat. Ve 30. minutě totiž snížil Josef Broš a stejný hráč o dvacet minut později srovnal, čímž poslal zápas do prodloužení. To nakonec trvalo jen tři a čtvrt minuty, než jej rozhodl Josef Broš, který tak zkompletoval hattrick - 3:2 po prodloužení. Juniorům Dukly tak v tabulce patří páté místo se ztrátou pouhých dvou bodů na druhý Třinec.
21.01.2023 12:00, DHL Extraliga juniorů - 42. kolo

Berani Zlín

Synek – Šišák, Burian, Nábělek, Hamrla, Špaňhel, Zavřel, Mikel – Kaláč, Tomek, Babulík, Pilát, Frömel, Marek, Matúšů, Chludil, Sadovikov, Čechmánek, Vaculík
2

Maláč – Vandas, Topol, Číhal, Ludvík, Vovsík, Matějíček – Báťa, Modl, Klapica, Kudrna, Valach, Pavelec, Rauš, Kravec, Broš, Sojka, Straka
3
Branky a nahrávky: 8. Vaculík (Čechmánek, Chludil), 18. Vaculík (Čechmánek, Chludil) – 30. Broš (Pavelec), 50. Broš (Klapica), 64. Broš (Matějíček, Báťa). Rozhodčí: Blaha, Čech - Kraľ, Smetková Vyloučení: 7:7. Bezyužití. Diváci: 56. Střely na branku: 36:32. Průběh utkání: 2:0, 2:3.