3:4
(1:1, 0:2, 2:1)

Junioři nakonec nestačili na Litvínov a podlehli mu 3:4

03.03.2023

V Moravských Budějovicích nastoupili junioři proti Litvínovu. Jako první se dostali do vedení domácí zásluhou Báti, ale poté dokázali hosté zápas otočit a Dukla prohrávala 1:3. Povedlo se jí srovnat, když druhý gól přidal Šimon Báťa, o chvíli později Adam Topol. V 58. minutě však zápas rozhodl jeden z hostujících hráčů a ten tak skončil - 3:4.
03.03.2023 18:00, DHL Extraliga juniorů - 51. kolo

Maláč – Chvátal, Matějíček, Jeletz, Ludvík, Číhal, Topol, Vandas – Rauš, Pavelec, Kudrna – Kuprijanov, Jungwirth, Straka – Coufal, Broš, Sojka – Báťa, Kravec, Klapica
3

HC VERVA Litvínov

Klika – Bystřický, Dudáček, Beran, Werner, Vyhlídal, Hora – Čech, Svoboda, Špaček – Ščislák, Bednařík, Vopat – Slavík, Ekrt, Postl
4
Branky a nahrávky: 6. Baťa (Číhal, Jungwirth), 41. Báťa (Chvátal, Jungwirth), 46. Topol (Sojka, Matějíček) – 15. Čech (Postl, Dudáček), 28. Slavík (Svoboda, Ekrt), 30. Hora (Svoboda, Ekrt), 58. Svoboda (Ekrt, Slavík). Rozhodčí: Bejček, Červenka – Horažďovský, Jurak. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 206. Střely na branku: 47:33. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3, 3:4.

Michal Broš (Dukla Jihlava): K utkání s Litvínovem jsme nepřistoupili nedobře, byli jsme netrpěliví a nedisciplinovaní, přestože jsme se připravovali na to, že soupeř má extrémně šikovné hráče na přeslovky. Po změnách v sestavě jsme se ve třetí třetině dokázali vrátit do hry, ale nakonec jsme si nepohlídali jeden z rychlých brejků soupeře a asi spravedlivě přišli o všechny body.