5:1
(2:0, 2:0, 1:1)

Junioři nasázeli Energii pět branek

04.03.2023

Po prohře s Litvínovem nastoupili junioři do utkání proti Karlovým Varům. Po první třetině domácí vedli již 2:0, v té druhé vedení navýšili až na 4:0. Poté však hosté přeci jen Maláče prostřelili v 45. minutě, to si ale Dukla nenechala líbit a minutu na to poslal puk za brankovou čáru Marek Chvátal, který dal svůj druhý gól v zápase. Celé utkání tak skončilo lépe pro jihlavské juniory - 5:1.
04.03.2023 12:00, DHL Extraliga juniorů - 52. kolo

Maláč - Vandas, Chvátal, Topol, Číhal, Ludvík, Matějíček, Šabatka - Coufal, Báťa, Klapica, Jungwirth, Kudrna, Valach, Pavelec, Rauš, Kravec, Broš, Sojka, Straka
5

HC Energie Karlovy Vary

Dybal (38. Pavlovic) - Anton, Smýkal, Bulka, Tůma, Krajčík, Zolnaj, Vogel, Kubíček, Beran - Váňa, Handl, Botoš, Šiler, Šlechta, Adámek, Varvařovský, Csabi, Kusak
1
Branky a nahrávky: 6. Pavelec (Rauš, Maláč), 13. Straka (Jungwirth, Chvátal), 38. Chvátal (Sojka), 40. Sojka (Pavelec, Šabatka), 46. Chvátal (Vandas, Sojka) – 45. Varvařovský (Adámek, Bulka). Rozhodčí: Barek, Čuňočka - Polák, Bohuněk. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 145. Střely na branku: 44:22. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.

Michal Broš (Dukla Jihlava): Na Vary jsme byli po páteční facce připraveni správně, od začátku bylo na všech hráčích vidět, že dneska udělají pro vítězství maximum a když nám do sítě soupeře napadaly nějaké góly, tak jsme utkání kontrolovali až do konce.