2:8
(0:1, 0:2, 2:5)

Junioři před play off vysoko podlehli Zlínu

18.03.2023

Jihlavští junioři již nemohli vylepšit své sedmé místo nebo si jej pohoršit. V posledním utkání proti Zlínu prohrávali po dvou třetinách již 0:3, zkraje třetí části dostali čtvrtou branku. Poté sice snížil Martin Matějíček, ale Zlínští vstřelili další čtyři branky. V závěrečné minutě už jen korigoval stav další obránce Dukly Lukáš Číhal - 2:8. Soupeřem Dukly v play off bude jeden z tria Třinec, Vítkovice, Karlovy Vary, přičemž daný tým bude znám v sobotu 18. března večer. První zápas začíná v úterý 21. března.
18.03.2023 12:00, DHL Extraliga juniorů - 56. kolo

Maláč (21. Stránský) - Chvátal (A), Matějíček, Šabatka, Vovsík (C), Ludvík, Číhal, Vandas – Rauš, Pavelec, Kudrna, Kuprijanov, Jungwirth, Straka, Báťa, Kravec (A), Broš, Modl, Valach, Klapica
2

Berani Zlín

Málek - Burian, Stuchlík, Špaňhel, Hamrla, Ňábělek (C), Šišák – Matúšů, Marek, Frömel, Heš (A), Čechmánek, Babulík, Kaláč, Chludil (A), Laciga, Holba, Tomek, Dědek
8
Branky a nahrávky: 42. Matějíček (Kudrna, Kravec), 60. Číhal (Jungwirth, Broš) – 17. Matúšů (Kaláč, Hamrla), 18. Chludil (Čechmánek, Špaňhel), 29. Čechmánek (Chludil, Burian), 41. Heš (Frömel, Burian), 45. Šišák (Chludil, Hamrla), 53. Chludil (Frömel, Hamrla), 55. Dědek (Heš, Frömel), 58. Dědek (Heš, Burian). Rozhodčí: Skopal, Čuňočka – Roupec, Viskot. Vyloučení: 7:3, navíc Kravec (JIH) 10 minut OT. Využití: 0:4. V oslabení: 0:1. Diváci: 132. Střely na branku: 35:38. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:8, 2:8.