0:7
(0:5, 0:1, 0:1)

Deváťáci dovezli tři body z Chrudimi, vstřelili sedm branek

23.09.2022 / Jaroslav Wollmann

V pátek 23. září cestovala devátá třída Dukly do Chrudimi. Jihlavští mladíci rozhodli o své výhře během úvodní třetiny, když vstřelili pět branek, čtyři z toho v prvních jedenácti minutách Šimon Katolický. Ve druhé části poté přidali hosté jednu branku a stejný počin zopakovali i v poslední dvacetiminutovce. Dukla porazila svého soupeře 7:0. Čisté konto vychytal Jan Menšík.
23.09.2022, Liga 9. tříd - 3. kolo

HC Chrudim

Pavlík (30. Šprync) - Sedlák, V. Kekula, Vašíčková, Urválek, Paar, Řivnáč - Postupa, Dvořák, Pithart, Renner, Pavliš, Červenka, Vach, Procházka, J. Kekula
0

Menšík - Pešl, Kopecký, Beraczka, Piskač, Frantl - Nejedlý, Staněk, Brožek, Stupka, Koníř, Hrodek, Lédl, Katolický
7
Branky a nahrávky: 1. Katolický (Koníř), 6. Katolický (Koníř), 10. Katolický (Pešl), 11. Katolický (Lédl, Kopecký), 16. Stupka (Brožek), 30. Hrodek (Katolický), 53. Stupka (Brožek). Rozhodčí: Čížek - Pošvář, Formánek. Vyloučení: 4:8. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Průběh utkání: 0:7.