2:6
(1:2, 0:2, 1:2)

Starší žáci B vstřelili v každé třetině dvě branky

01.10.2022 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 1. října cestovali starší žáci B do Ledče nad Sázavou. Jihlavští mladíci vedli po první třetině o jednu branku. Ve druhé části se podařilo hostím vstřelit opět dva góly, tentokráte ale ani jednou neinkasovali. Poslední dvacetiminutovka brankově kopírovala třetinu první. Dukla porazila svého soupeře 6:2. Třemi body za dva góly a přihrávku se na výhře podílel Mikuláš Duba.
01.10.2022, Liga starších žáků B - 5. kolo

HC Ledeč nad Sázavou

Hvězda - Frantl, Potěšil, Pártlová, Ždimera, Pitliak, Zubál - Brož, Hanousek, Čapková, Freitich, Potač, Vašourek, Zeman
2

Zvěřina - Duba, Havel, Kittler, Kubišta, Tomica, Vlček - Bouda, Haferník, Heřmánek, Hlavínek, Kožich, Matulka, Pospíchal, Pykal, Šimek, Zadina
6
Branky a nahrávky: 4. Potač (Brož, Potěšil), 42. Potač (Potěšil, Brož) - 1. Heřmánek (Duba, Pykal), 9. Pykal (Šimek), 37. Matulka (Pospíchal), 39. Duba (Vlček), 45. Havel, 59. Duba (Pykal, Vlček). Rozhodčí: Kocman, Malík. Vyloučení: 8:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Průběh utkání: 0:1. 1:1, 1:4, 2:4, 2:6.