3:4
(2:2, 0:0, 1:2)

Starší žáci B rozhodli o své výhře díky využitým přesilovým hrám

23.10.2022 / Jaroslav Wollmann

V neděli 23. října cestovali starší žáci B do Moravských Budějovic. Jihlavští mladíci se dostali do vedení již v první minutě zásluhou Vojtěcha Heřmánka. První třetina ale nakonec skončila nerozhodně 2:2. Ve druhé části se gólově nedokázal prosadit ani jeden z týmů. V poslední dvacetiminutovce vstřelili hosté dvě branky, domácí se prosadili pouze jednou. Dukla tak porazila svého soupeře 4:3.
23.10.2022, Liga starších žáků B - 9. kolo

HC Žihadla Moravské Budějovice

Gross - Vandas, John, Vaňura, Ramach - Zedník, Pospíchal, Mandát, Svoboda, Obrdlík, Horký, Večeřa, Němec, Kovář, Gemidžiev, Kabelka
3

Zvěřina - Duba, Havel, Kittler, Kubišta, Vlček - Bouda, Haferník, Heřmánek, Hlavínek, Kožich, Matulka, Pospíchal, Pykal, Šimek, Zadina
4
Branky a nahrávky: 5. Horký (Gemidžiev), 8. Kabelka (Večeřa), 56. Večeřa (Kabelka, Zedník) - 1. Heřmánek (Šimek, Vlček), 13. Pospíchal (Hlavínek, Duba), 44. Kožich (Duba), 54. Matulka. Rozhodčí: Helešic, Peří. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 57. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:4, 3:4.