7:2
(0:0, 2:1, 5:1)

Starší žáci B rozhodli o svém vítězství nad Třebíčí díky povedené poslední třetině

26.11.2022 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 26. listopadu přivítali starší žáci B celek Třebíče. První třetina žádnou branku nenabídla. Po druhé části vedli jihlavští mladíci těsně 2:1. Rozhodnutí nabídla poslední dvacetiminutovka, kdy padlo šest branek, z toho pět do sítě hostujícího celku. Dukla porazila svého soupeře 7:2. Gól a asistenci si v zápase připsal Jan Jiří Kožich.
26.11.2022, Liga starších žáků B - 16. kolo

Zvěřina - Duba, Havel, Kittler, Kubišta, Vlček - Bouda, Haferník, Heřmánek, Hlavínek, Kožich, Matulka, Pospíchal, Pykal, Šimek, Zadina
7

SK Horácká Slavia Třebíč

Dubecký - Kolář, Mátl, Mašek, Štancl, Vostal, Svoboda - Hudec, Novotný, Dokulil, Kafka, Korec, Šmídl, Jánský, Zoňa
2
Branky a nahrávky: 26. Pospíchal (Matulka, Bouda), 29. Heřmánek (Vlček), 45. Matulka (Haferník), 46. Pykal (Kubišta), 48. Kožich (Kubišta), 53. Pospíchal (Kittler), 59. Šimek (Kožich, Haferník) - 38. Kafka, 52. Štancl (Šmídl). Rozhodčí: Mareček - Sapík, Šťastná. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 55. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1, 5:2, 7:2.