15:1
(3:0, 8:1, 4:0)

Straší žáci B vysoko porazili Ledeč nad Sázavou

04.12.2022 / Jaroslav Wollmann

V neděli 4. prosince přivítali starší žáci B celek Ledče nad Sázavou. Jihlavští mladíci vedli po úvodní třetině 3:0. Ve druhé části přidali domácí osm branek, hosté se prosadili jednou. Poslední dvacetiminutovka nabídla čtyři góly a všechny vstřelili Jihlavané. Dukla porazila svého soupeře 15:1. Třetinu branek obstaral Jan Šimek.
04.12.2022, Liga starších žáků B - 18. kolo

Zvěřina - Duba, Kittler, Kubišta, Šlapal - Bouda, Haferník, Heřmánek, Hlavínek, Kožich, Matulka, Pospíchal, Pykal, Šimek, Zadina
15

HC Ledeč nad Sázavou

Hvězda - Frantl, Potěšil, Ždimera, Pitliak, Zubál - Brož, Hanousek, Hrabaň, Freitich, Potač, Vašourek, Šťastný
1
Branky a nahrávky: 3. Šimek (Pykal, Duba), 12. Šimek (Pykal), 12. Duba (Bouda), 24. Šimek (Pykal), 24. Kittler, 27. Šimek (Pykal, Haferník), 31. Kožich (Zadina, Kubišta), 33. Haferník (Šlapal), 33. Bouda (Matulka), 34. Zadina (Šlapal), 37. Pospíchal (Matulka), 41. Šimek (Šlapal), 44. Pospíchal (Matulka), 57. Heřmánek (Kožich), 60. Šlapal - 29. Hanousek (Hrabaň). Rozhodčí: Mareček - Augusta, Uhrin. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 78. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 15:1.