10:3
(1:0, 5:1, 4:2)

Mladší žáci A si v úvodním zápase poradili s Havlíčkovým Brodem

11.09.2022 / Jaroslav Wollmann

V neděli 11. září přivítali mladší žáci A celek z Havlíčkova Brodu. Po první třetině vedli jihlavští mladíci 1:0. Ve druhé části poté domácí výběr skóroval pětkrát. Poslední dvacetiminutovka přinesla čtyři branky hráčů Jihlavy. Hosté vstřelili jeden gól ze hry až v poslední minutě, dvě jejich branky padly z trestného střílení, které v kategorii mladších žáků nahradilo klasické dvouminutové vyloučení. Dukla porazila svého soupeře 10:3. Sedmi body (3 + 4) se na výhře podílel Samuel Fink.
11.09.2022, Liga mladších žáků A - 1. kolo

Koldová - Coufal, Pešl, Rásocha, Štefl, Zápotočný - Duben, S. Fink, P. Fink, Horký, Kalců, Kliment, Kunc, Mareš, Matějka, Smejkal
10

BK Havlíčkův Brod

Kratochvíl - Dajč, Rudolf, Mrkvička, Stejskal - A. Němec, P. Hepner, Rezničenko, Melena, M. Hepner, Vlach, Bříza, Adam, Schejbal, Fejt, M. Němec
3
Branky a nahrávky: 13. Mareš (P. Fink, S. Fink), 25. Coufal (Kalců), 26. P. Fink (S. Fink), 30. S. Fink (TS), 35. Matějka (Horký), 38. P. Fink (S. Fink, Mareš), 45. Mareš (Kliment, Matějka), 52. S. Fink (P. Fink, Horký), 54. S. Fink (Horký), 58. P. Fink (S. Fink) - 32. Fejt (TS), 55. M. Němec (TS), 60. Dajč (M. Němec). Rozhodčí: Štorek, Šťastná. Vyloučení: 6:4. Využití TS: 1:2. Diváci: 34. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 9:1, 9:2, 10:2, 10:3.