2:23
(1:8, 0:7, 1:8)

Mladší žáci A vstřelili v Třebíči dvacet tři branek

30.09.2022 / Jaroslav Wollmann

V pátek 30. září cestovali mladší žáci A do Třebíče. Jihlavští mladíci vyhráli každou třetinu o sedm branek. Po první části vedli 8:1. Po druhé třetině byl již stav 15:1. Poslední dvacetiminutovka nabídla devět branek, osm do sítě domácího celku. Dukla porazila svého soupeře vysoko 23:2. Pěti body za tři góly a dvě asistence se na výhře podílel Štěpán Duben.
30.09.2022, Liga mladších žáků A - 5. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč

Hronek (32. Ungermann) - Durda, Čachotský, Večeřa, Staněk, Trnková - Lysák, Šabatka, Nejerál, Gärtner, Kafoněk, Hadraba, Prchal
2

Čermák (32. Svoboda) - Lukáš, Pešl, Rásocha, Štefl, Zápotočný - Duben, P. Fink, S. Fink, Horký, Kalců, Kliment, KUnc, Mareš, Matějka, Špejtek
23
Branky a nahrávky: 19. Šabatka (Hadraba), 59. Prchal - 1. Duben (Horký), 5. Štefl (TS), 7. Horký (Duben), 8. Rásocha (TS), 10. Rásocha (Duben), 11. S. Fink, 17. Horký (S. Fink, P. Fink), 18. Horký (S. Fink), 22. Zápotočný (Rásocha), 24. S. Fink, 26. S. Fink, 29. Zápotočný, 36. Duben (S. Fink), 37. P. Fink, 40. Horký, 42. Rásocha (Mareš), 44. P. Fink, 47. Zápotočný (TS), 49. Matějka (S. Fink), 56. P. Fink (S. Fink), 57. Rásocha (Matějka), 58. Zápotočný (Kalců), 59. 59. Duben (Kalců, P. Fink). Rozhodčí: Burian, Válek. Vyloučení: 3:1. Využití TS: 0:3. Diváci: 25. Průběh utkání: 0:8, 1:8, 1:23, 2:23.