6:8
(3:3, 2:3, 1:2)

Mladší žáci A vyhráli dohrávku na Kometě

10.11.2022 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek 10. listopadu cestovali mladší žáci A do Brna, kde na ně čekala Kometa. V první třetině byli domácí lepším týmem, hosté se drželi ve hře jen díky dvěma gólům ze samostatných nájezdu. Po úvodní části byl stav nerozhodný 3:3. V druhé třetině se hra vyrovnala a v poslední dvacetiminutovce si jihlavští mladíci zodpovědným výkonem podpořený brankářkou Koldovou udrželi vedení. Dukla porazila svého soupeře 8:6. Jan Mareš k výhře přispěl dvěma body.
10.11.2022, Liga mladších žáků A - 11. kolo

Bauer - Muroň, Hýsek, Máša, Hromek, Dufek, Mátl, Tomek, Eich, Drábek, P. Dvořák, Krukouski, Holub, Sekanina, Rozhon, K. Dvořák
6

Koldová - Duben, Matějka, Pešl, Rásocha, Štefl, Zápotočný - S. Fink, P. Fink, Horký. Kalců, Kliment, Kunc, Mareš
8
Branky a nahrávky: 3. Hromek (Mátl), 9. Hromek (Eich), 17. Mátl, 24. Mátl, 33. Rozhon (Drábek, Dufek), 41. Hromek (Mátl) - 5. Horký (TS), 6. Rásocha (Kalců, Mareš), 13. Mareš (TS), 23. Horký (P. Fink), 32. S. Fink (Rásocha), 40. P. Fink (Rásocha), 43. P. Fink (Rásocha), 60. Horký (P. Fink). Rozhodčí: Bejček, Matula. Vyloučení: 2:2. Využití TS: 0:2. Diváci: 32. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5, 5:6, 6:6, 6:8.