3:12
(0:0, 1:3, 2:9)

Mladší žáci A rozhodli o své výhře ve Znojmě během poslední třetiny

29.01.2023 / Jaroslav Wollmann

V neděli 29. ledna cestovali mladší žáci A do Znojma. Po první třetině byl stav nerozhodný a bez branek. Po druhé části vedli jihlavští mladíci 3:1. Těm se parádně povedla poslední třetina, kterou vyhráli 9:2. Dukla porazila svého soupeře 12:3. Adam Rásocha vstřelil v zápase tři branky a připsal si navrch asistenci.
29.01.2023, Liga mladších žáků A - 21. kolo

HC LERAM Orli Znojmo

Leitner (41. Zimmermann) - Pokorný, Hron, Janků, Marušíková, Vítek, Hlávková, Haviar, Milan Vráblík, Tržil, Bušta, Martin Vráblík, Kafková, Richter
3

Koldová - Duben, Pešl, Štefl, Matějka, Zápotočný - Mareš, Lukáš, Horký, Kliment, Rásocha, Kalců, Špejtek
12
Branky a nahrávky: 35. Richter (Vítek, Hron), 48. Richter (Vráblík), 53. Vítek (Pokorný, Richter) - 29. Lukáš (Pešl, Duben), 36. Rásocha (Pešl, Horký), 39. Rásocha (Kalců), 41. Zápotočný, 43. Kalců (Duben), 43. Mareš (Štefl), 44. Kalců (Mareš), 49. Mareš (TS), 50. Kliment (Matějka), 57. Mareš (Kalců, Rásocha), 59. Kalců (Matějka), 60. Rásocha (Kliment, Duben). Rozhodčí: Lahodný, Novák. Vyloučení: 6:3. Využití TS: 0:1. Diváci: 68. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:7, 2:7, 2:9, 3:9, 3:12.