12:3
(4:2, 4:1, 4:0)

Mladší žáci A v každé třetině vstřelili čtyři branky

05.03.2023 / Jaroslav Wollmann

V neděli 5. března přivítali mladší žáci A celek Třebíče. Hosté se v úvodu první třetiny dostali do vedení 2:0. Domácí však ještě během této části otočili vývoj duelu na svou stranu. Čtyři branky se jihlavským mladíkům povedlo vstřelit i ve druhé třetině. Poslední dvacetiminutovka nabídla také čtyři góly v síti hostujícího celku. Dukla porazila svého soupeře 12:3. Dvě branky vstřelil Martin Kunc.
05.03.2023, Liga mladších žáků A - 26. kolo

Koldová - Duben, Štefl, Matějka, Zápotočný - Kunc, Mareš, Bambula, Lukáš, Horký, Kliment, Tlustý, Kalců, Špejtek
12

SK Horácká Slavia Třebíč

Hronek (32. Ungermann) - Durda, Čachotský, Pruša, Večeřa, Staněk - Lysák, Šabatka, Nejerál, Kafoněk, Vostal, Urbánek, Hadraba, Prchal, Sedláček
3
Branky a nahrávky: 8. Duben (Horký), 12. Kliment (Kalců, Mareš), 12. Kunc (Duben), 16. Kunc (Kalců), 21. Horký (Duben), 24. Bambula (Kalců), 26. Horký (Štefl, Zápotočný), 37. Mareš (TS), 51. Horký, 53. Kalců (Horký), 54. Matějka (Kalců), 55. Matějka (Kalců, Mareš) - 6. Sedláček (Prchal, Hadraba), 7. Prchal (TS), 36. Hadraba (Prchal, Staněk). Rozhodčí: Jančí, Šťastná. Vyloučení: 2:3. Využití TS: 1:1. Diváci: 35. Průběh utkání: 0:2, 7:2, 7:3, 12:3.