4:6
(2:3, 1:1, 1:2)

Mladší žáci B doma podlehli ledovým drakům

05.11.2022 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 5. listopadu přivítali mladší žáci B celek z Telče. ICE DRAGONS vedli po úvodní třetině 3:2. V průběhu druhé části srovnal Jan Heřmánek na 3:3. Další minuty ale patřily hostím, kteří se dostali do vedení 6:3. Jihlavští mladíci už pouze stačili korigovat na konečných 4:6. Po deseti odehraných kolech jim tak patří čtvrtá příčka.
05.11.2022, Liga mladších žáků B - 11. kolo

Koldová - Němec, Pešl, Hendrych, Hricko, Dočkal, Pařil, Vlček, Bambula, Heřmánek, Rásocha, Tlustý, Menšík, Kalců, Šitavanc, Prchal
4

ICE DRAGONS Telč

Štancl - Střecha, Šablatůrová, Loos, Pytlík, Skořepa, Marek, Šimánek, Sedláček, Kelbl, David, Loučka
6
Branky a nahrávky: 2. Bambula (Rásocha, Vlček), 20. Tlustý (TS), 24. Heřmánek (Šitavanc, Němec), 56. Hricko (Prchal, Dočkal) - 1. Marek (Kelbl), 2. Marek (Sedláček), 9. Marek (Kelbl), 38. Kelbl (Střecha), 42. Kelbl (Marek, Sedláček), 49. Kelbl (Sedláček, Marek). Rozhodčí: Trávník, Šťastná. Vyloučení: 4:7. Využití TS: 1:0. Diváci: 105. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:6, 4:6.