8:6
(2:2, 3:2, 3:2)

Mladší žáci B porazili Třebíč díky úspěšně zvládnutým trestným střílením

26.11.2022 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 26. listopadu přivítali mladší žáci B celek Třebíče. Po úvodní třetině byl stav nerozhodný 2:2. Druhá část lépe vyšla domácímu výběru, po ní vedli 5:4. Poslední dvacetiminutovka měla podobný průběh jako třetina předchozí. Dukla porazila svého soupeře 8:6, když využila čtyři trestná střílení. Dva góly vstřelil Prokop Dočkal.
26.11.2022, Liga mladších žáků B - 14. kolo

Čermák (31. Svoboda) - Němec, Rezek, Hendrych, Novák, Hricko, Dočkal, Pařil, Vlček, Lukáš, Bambula, Heřmánek, Tlustý, Menšík, Šitavanc, Prchal
8

SK Horácká Slavia Třebíč

Musil - Durda, Navrátilová, Cafourek, Hadraba, Dalecký, Dolníček, Neumann, Kotačka, Gärtner, Částka, Kafka, Chlubna, Kisela, Dokulil, Schmidt
6
Branky a nahrávky: 4. Němec, 8. Heřmánek (TS), 24. Dočkal (TS), 25. Vlček (TS), 34. Prchal (Pařil), 42. Menšík, 44. Němec (Heřmánek), 49. Dočkal (TS) - 1. Neumann (Cafourek), 9. Kisela (Neumann), 27. Dolníček (Kisela, Kafka), 34. Hadraba (Gärtner), 54. Schmidt, 59. Neumann (TS). Rozhodčí: Sapík, Šťastná. Vyloučení: 3:6. Využití TS: 4:1. Diváci: 55. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:4, 8:4, 8:6.