5:9
(1:3, 2:2, 2:4)

Mladší žáci B doma podlehli Pelhřimovu

12.02.2023 / Jaroslav Wollmann

V neděli 12. února přivítali mladší žáci B celek Pelhřimova. Po úvodní třetině vedli hosté 3:1. V průběhu druhé části domácí srovnali krok na 3:3, ale závěr třetiny patřil hostím. Poslední dvacetiminutovka nabídla šest branek, čtyři góly ale padly do sítě domácího celku. Dukla podlehla svému soupeři 5:9. Poslední branku Jihlavy vstřelil Tobiáš Menšík.
12.02.2023, Liga mladších žáků B - 23. kolo

Koldová (31. Hanusek) - Němec, Pešl, Rezek, Hendrych, Menšík - Novák, Hricko, Dočkal, Pařil, Jáchim, Havel, Bambula, Heřmánek Rásocha, Tlustý, Šitavanc, Prchal
5

HC Lední Medvědi Pelhřimov

Kaiseršot - Žáček, F. Mareš, Jedlička, David, Hudek, Med, Konečný, Bečka, Steinbach, Karpenko, V. Mareš
9
Branky a nahrávky: 7. Hricko (Novák, Jáchim), 24. Heřmánek (Bambula, Šitavanc), 31. Bambula, 53. Šitavanc (Bambula, Rezek), 59. Menšík (Prchal, Dočkal) - 2. F. Mareš (David), 11. David (Jedlička), 18. Bečka (Jedlička, David), 34. Bečka, 35. Bečka (Karpenko), 43. David (TS), 56. Karpenko, 57. Žáček (V. Mareš), 60. Bečka (David, Karpenko). Rozhodčí: Šťastná, Bakus. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:6, 4:6, 4:8, 5:8, 5:9.