4:6
(0:2, 3:3, 1:1)

Deváťákům se v druhé části soutěže nedaří, podlehli Vsetínu

22.10.2022 / Jaroslav Wollmann

Deváťáci Dukly přivítali v sobotu 22. října celek Vsetína. Hosté po první třetině vedli 2:0. Na začátku druhé části byl stav 0:4, až pak se prosadili jihlavští mladíci. V 50. minutě snižíl svým druhým gólem Jindřich Lukáš na 4:5, ale srovnat se již domácím nepovedlo. Dukla nakonec podlehla svému soupeři 4:6 a ve druhé části soutěže je prozatím bez bodu.
22.10.2022, Liga 9. tříd - 9. kolo

Ždimera - Frantl, Kopecký, Pešl, Piskač, Zmrhal - Beraczka, Hrodek, Koníř, Kouba, Lédl, Lukáš, Nejedlý, Stupka
4

Kocyan - Dvořáček, Hynek, Stodůlka, Malý, Vlk, Kučerňák, A. Němec, Vašička, Dubec, M. Němec, Vinklárek
6
Branky a nahrávky: 26. Lukáš (Kouba), 37. Koníř, 39. Nejedlý (Piskač), 50. Lukáš (Beraczka) - 3. Stodůlka (Vašička), 17. Kučerňák (Dubec, M. Němec), 22. A. Němec, 26. Vlk (A. Němec, Dubec), 27. A. Němec, 60. A. Němec. Rozhodčí: Mezlík - Kouba, Šťastná. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 76. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 4:5, 4:6.