2:3sn
(1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)

Deváťáci Dukly podlehli Kometě po nájezdech

27.11.2022 / Jaroslav Wollmann

V neděli 27. listopadu přivítali deváťáci Dukly celek Komety. Po první třetině byl stav nerozhodný 1:1. Po druhé části se hosté dostali do vedení. V poslední dvacetiminutovce se domácím podařilo srovnat na 2:2. O vítězi nerozhodlo ani prodloužení, přišly tak na řadu samostatné nájezdy. V nich bylo šikovnější Brno. Dukla podlehla svému soupeři 2:3 po nájezdech. Šimon Katolický měl podíl na obou brankách svého týmu.
27.11.2022, Liga 9. tříd - 17. kolo

Menšík - Pešl, Zmrhal, Piskač, Beraczka - Stupka, Forst, Lukáš, Koníř, Brožek, Lédl, Hrodek, Nejedlý, Katolický
2

Kotas - Čermák, Polák, Bína, Brychta, Landa, Šiška, Beroun - Spaskin, Šichtař, Chaika, Tomek, Kerbler, Kukleta, Němec, Volejník, Petrčka
3
Branky a nahrávky: 18. Koníř (Zmrhal, Katolický), 59. Zmrhal (Katolický) - 9. Čermák (Brychta), 23. Tomek (Šichtař, Beroun), rozhodující nájezd Kukleta. Rozhodčí: Mejzlík - Jančí, Mareček. Vyloučení: 7:9. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.