4:5p
(1:2, 3:1, 0:1 - 0:1)

Deváťáci Dukly využili dvě přesilové hry a vezou výhru po prodloužení

04.02.2023 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 4. února cestovali deváťáci Dukly do Brna, kde na ně čekali Warriors. Jihlavští mladíci vedli v průběhu úvodní třetiny 2:0. Během druhé části již vedli domácí 4:3. Hosté na začátku poslední dvacetiminutovky srovnali krok zásluhou Davida Zrmhala. Na začátku prodloužení využila Dukla druhou přesilovku a po vítězství 5:4 si domů odvezla dva body.
04.02.2023, Liga 9. tříd - 26. kolo

HCM Warriors Brno

Matoušek - Šír, Stroblík, Brodecký, Ryšánek, Panasenko, Tischler, Kremer - Slívko, Daněk, Rohozhyn, Ratushniak, jančík, Sýkora, Harásek
4

Menšík - Beraczka, Pešl, Kopecký, Zmrhal, Piskač, Frantl - Forst, Lukáš, Nejedlý, Brožek, Stupka, Hrodek, Lédl, Katolický
5
Branky a nahrávky: 8. Ratushniak (Panasenko), 27. Rohozhyn (Ratushniak), 28. Kremer (Ryšánek, Slívko), 31. Panasenko (Kremer) - 3. Katolický, 8. Katolický (Nejedlý, Beraczka), 28. Katolický, 42. Zmrhal (Katolický, Nejedlý), 61. Lédl (Zmrhal, Katolický). Rozhodčí: Procházka - Mayer, Bartoň. Vyloučení: 8:3. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 42. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:5.