3:2
(1:2, 2:0, 0:0)

Devátá třída Dukly těsně prohrála v Přerově

11.02.2023 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 11. února cestovala devátá třída Dukly do Přerova. Domácí se dostali v úvodu třetiny do vedení. V průběhu první části však jihlavští mladíci dokázali průběh zápasu otočit na svou stranu, když se trefili Matyáš Lédl a Štěpán Hrodek. Druhá dvacetiminutovka však patřila domácímu celku, který dvěma góly otočil na 3:2. Poslední třetina žádnou branku nepřinesla. Dukla podlehla svému soupeři těsně 2:3.
11.02.2023, Liga 9. tříd - 28. kolo

HC ZUBR Přerov

Trnka - Faltýnek, Špičák, Kolář, Dostál, Cífka, Němec - Stokláska, Špaček, Žaroský, Vyroubal, Ryšavý, Dostál, Švejcar, Filípek, Strnádel
3

Menšík - Piskač, Pešl, Zmrhal, Kopecký, Frantl - Katolický, Forst, Staněk, Hrodek, Lukáš, Stupka, Lédl
2
Branky a nahrávky: 1. Švejcar, 21. Cífka (Špaček, Ryšavý), 28. Švejcar (Ryšavý) - 5. Lédl (Stupka), 14. Hrodek (Lukáš, Stupka). Rozhodčí: Navrátil - Kaprál, Urban. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 108. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.