3:2
(1:2, 1:0, 1:0)

Starší žáci A těsně podlehli Kometě

22.12.2022 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek 22. prosince cestovali starší žáci A do Brna, kde na ně čekala Kometa. Domácí se v úvodní třetině dostali do vedení. Jihlavští mladíci ale stačili do jejího konce srovnat zásluhou Filipa Stupky a následně jít i do vedení. Druhá třetina gólově patřila domácím, kteří vstřelili jednu branku. Stejný průběh měla i poslední dvacetiminutovka. Dukla podlehla svému soupeři těsně 2:3.
22.12.2022, Liga starších žáků A - 20. kolo

Hrabinec - Jurný, Geryk, Kotlařík, Brýdl, Mičánek, Kavan, Fencl - Halaš, Hartl, Komínek, Béreš, Hangstörfer, Linka, Bango, Hamák, Unzeitig, Petrčka
3

Morava - Goodwin, Choutka, Pospíšil, Šlapal - Novák, Staněk, Anděl, Barda, Stupka, Tomica, Amcha, Javorský
2
Branky a nahrávky: 4. Petrčka (Halaš), 22. Hangstörfer (Hartl), 45. Hangstörfer (Linka) - 16. Stupka (Barda), 19. Javorský (Šlapal). Rozhodčí: Grygera - Maša, Volf. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.